Rozjet vlastní projekt není nic snadného. Některá počáteční rozhodnutí mohou být kritická pro budoucí úspěch. Já jsem prošel mnoha rozhodnutími, z nichž některá se ukázala jako správná, jiná jako špatná. V každém případě jsem ale několik let vedl úspěšné internetové projekty (ziskejucet.cz, ftmo.com), ubytovací služby (již neexistující dlouhaskala.net) a se spoustou projektů jsem spolupracoval. Moje zkušenosti vám tak mohou usnadnit některá rozhodování, upozornit na potenciální rizika či vás nasměrovat na správnou cestu.

Nepůjde o plané motivační řeči, ale o konkrétní doporučení. V případě, že problematice vašeho podnikání nebudu dostatečně rozumět, řeknu to předem a nebudu se snažit dělat, že vím, o čem mluvím. Nejvíce se orientuji v odvětvích financí, internetu a ubytování, spousta aspektů podnikání a startupů je však společná všem odvětvím.

  • Zkušenosti z úspěšných projektů

  • Žádné plané motivační fráze

  • Konkrétní doporučení

  • Důraz na maximální efektivitu

Vyplnit nezávaznou poptávku

Do zprávy prosím uveďte, o jaký projekt se jedná, v jaké fázi se nachází, o jaké jde odvětví, na koho cílí, jaké jsou vaše plány a vize s ním a jakou formou byste rádi konzultovali. V tom nejideálnějším případě zašlete váš byznys plán, ale pokud ještě žádný nemáte, i s ním vám rád pomůžu.

0 + 2 = ?