Trading je moderní způsob, jak si přivydělat na volné noze. Bohužel také moderní způsob, jak přijít o spoustu peněz. O tradingu koluje na internetu velké množství informací, ve kterém není snadné se vyznat. Velká spousta z nich je navíc pouhý marketing, který má přitáhnout obchodující zákazníky, z nichž naprostá většina je dlouhodobě ztrátová. Rozpoznat, které informace jsou pravdivé a co je jen lákadlo na obchodníky, je pro nováčky prakticky nemožné.

Já se tradingu věnuji spoustu let, vedl jsem také několik let projekty ziskejucet.cz a ftmo.com, kde jsem měl možnost vidět trading stovek různých obchodníků a s desítkami z nich mluvit. Rovněž jsem byl ve styku s vedením předních českých i zahraničních brokerů a trading jsem studoval ze stochastického pohledu. To všechno jsou důvody, proč vám konzultace se mnou na toto téma může ušetřit spoustu peněz.

Možná vás ale překvapí moje nabídka – není to mentoring ani prodej nebo výuka konkrétního obchodního systému. V rámci sezení vám (budete-li chtít) vysvětlím fungování trhu, způsobů analýzy, řízení rizika atd., ale především vám řeknu, na čem nejčastěji obchodníci pohoří. Ukážu vám, proč není pravděpodobné, že vyděláte na technické analýze. Ukážu vám, na čem byste vydělat mohli. Neukážu vám, na čem zaručeně vyděláte, protože nic takového neexistuje, nevěřte řečem brokerů a mentorů. Pokud jste před začátkem, je možné, že vás od tradingu odradím. I za to mi ale nejspíš poděkujete. Pokud jste pokročilí, vysvětlím vám, proč vaše výsledky nejsou tak dobré, jak jste čekali nebo jak by měly být a pokusím se s tím něco udělat.

  • Léta zkušeností s tradingem a tradingovými projekty

  • Data od stovek traderů a od vedení brokerů

  • Reálný pohled, žádné řeči o zaručených výdělcích

  • Možnost ušetření desítek až stovek tisíc korun!

Vyplnit nezávaznou poptávku

Do zprávy prosím uveďte, co přesně byste potřebovali vyřešit, jaké jsou vaše zkušenosti s tradingem, v jaké situaci se nacházíte, jakou formou byste rádi konzultovali a další podrobnosti. Následně se domluvíme na detailech spolupráce.

2 + 2 = ?