Od malička jsem chtěl být autobusákem, ideálně v liberecké MHD. Netuším proč, ale prostě chtěl. Ten sen jsem si splnil a mohu tak v této rubrice zprostředkovávat zkušenosti s MHD z pozice řidiče. Současně mě od raného věku provázela železnice, profese strojvůdce mě ale bůhvíproč nikdy nelákala. Místo toho jsem od doby pořízení prvního digitálního fotoaparátu propadl focení železnice. Její krásu zprostředkovávám především ve fotogaleriích.

Výběr fotografií z provozu na jedné z nejkratších polookružních linek liberecké MHD č. 21. Fotografie jsou seřazeny po trase od Králova Háje přes Fügnerovu zpět na Králův Háj. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na krásné lince liberecké MHD č. 20. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova do Šimonovic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na krásné lince liberecké MHD č. 19 na hranici Jizerských hor. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova do Rudolfova. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na známé výletní lince liberecké MHD č. 18. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova do Bedřichova. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na krátké polookružní lince MHD č. 17. Fotografie jsou seřazeny po trase linky. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na jedné z nejdelších libereckých linek MHD č. 16. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova ke konečné Křižanské sedlo. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na univerzitní a výletní liberecké lince MHD č. 15. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova ke konečné Lukášovské údolí. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 14. Fotografie jsou seřazeny od terminálu Fügnerova ke konečné Globus. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.

Článek a vše ostatní o lince si můžete zobrazit také na stránce projektu Linky liberecké MHD – přehled, historie, místopis. Těžko by se hledal spoj dvanáctky z města na největší liberecké sídliště Rochlice, který není beznadějně zaplněný. Špička, večer nebo víkend, na tom nesejde. Ve špičce jezdí autobusy v krátkých intervalech, z většiny kloubové a […]

Výběr fotografií z provozu na krásné liberecké lince MHD č. 13. Fotografie jsou seřazeny od Doubí sídliště ke konečné Škola Kateřinky. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD – přehled, historie, místopis.