Libertarianismus je skupina politických ideologií, které vnímají osobní svobodu a autonomii jako svou ústřední hodnotu. Libertariánské směry sdílí skepsi k autoritám a státní moci, liší se ovšem ve svých názorech na adekvátní ekonomický systém.

,

Komerční linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na komerčních linkách MHD Liberec č. 500 a 600. Fotografie jsou seřazeny vždy od terminálu Fügnerova. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Noční linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na nočních linkách liberecké MHD s označením 90-99. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 30 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 30. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Stráže nad Nisou. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 29 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 29. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Kunratic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 28 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na výletní liberecké lince MHD č. 28. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Radčic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 27 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 27. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Průmyslové zóny sever. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 26 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 26. Fotografie jsou seřazeny od Doubí sídliště do Krásné Studánky. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 25 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na páteřní liberecké lince MHD č. 25. Fotografie jsou seřazeny od Broumovské do Ruprechtic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.

Minimalistická stavba v přírodě 5 – tvoříme základy

Starý dům je pryč, trosky jsou spáleny, odvezeny a zrecyklovány, a tak nastal čas pro budování domu nového. Každý dům potřebuje adekvátní základ. Právě na rozhodovací proces při zakládání naší malé dřevostavby se…