Cílem aplikace Duolingo je učení se jazyků formou hry. Zvyšování motivace je dosahováno dvěma hlavními způsoby – získáváním odznáčků za plnění různých cílů a soupeřením s ostatními v ligách. Jednoho dne jsem se rozhodl, že splním všechny cíle na nejvyšší level. Tím patrně nejnáročnějším je vyhrát nejvyšší (diamantovou) ligu. Nechtěl jsem tím trávit x hodin […]

,

Linka 29 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 29. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Kunratic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 28 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na výletní liberecké lince MHD č. 28. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Radčic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 27 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 27. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Průmyslové zóny sever. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 26 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 26. Fotografie jsou seřazeny od Doubí sídliště do Krásné Studánky. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 25 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na páteřní liberecké lince MHD č. 25. Fotografie jsou seřazeny od Broumovské do Ruprechtic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.

Minimalistická stavba v přírodě 5 – tvoříme základy

Starý dům je pryč, trosky jsou spáleny, odvezeny a zrecyklovány, a tak nastal čas pro budování domu nového. Každý dům potřebuje adekvátní základ. Právě na rozhodovací proces při zakládání naší malé dřevostavby se…
,

Linka 24 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na páteřní liberecké lince MHD č. 24. Fotografie jsou seřazeny od Doubí sídliště ke konečné Radčice. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 23 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na jedné z nejkratších polookružních linek liberecké MHD č. 23. Fotografie jsou seřazeny po trase od Pekáren do Stráže nad Nisou. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 22 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na lince liberecké MHD č. 22. Fotografie jsou seřazeny po trase od Kunratic Mšenské přes Fügnerovu a Průmyslovou zónu Jih až po OC Nisa. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.