Když jsem jezdil v MHD Liberec, pokusil jsem se dát dohromady typickou službu, kdy i mně už takzvaně tečou nervy. Můžete si o ní přečíst zde. Nějaký čas uběhl a já jsem se přesunul na příměstskou a meziměstskou dopravu. Zpočátku se zdálo, že na vesničkách bude větší pohoda – jezdí tam přece méně lidí, jež […]

Globální oteplování? Nebuďme si tak (ne)jistí

Poslední roky stále více rezonuje téma globálního oteplování. Klasicky se kolem tématu vytvořily dvě nesmiřitelné skupiny podle toho, jaký mají názor na Gretu. Jedni tvrdí, že globální oteplování je mýtus a není třeba…
,

Pracovní linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na pracovních linkách liberecké MHD. Za ně považuji linky 31 - 35 a 37, neboť jejich primárním účelem je návoz a svoz dělníků z/do různých závodů a firem především v průmyslových zónách. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Školní linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na školních linkách liberecké MHD. Za ně považuji linky 51 - 60 a 36, neboť jejich primárním účelem je návoz a svoz žáků a studentů ze/do škol. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky MHD - přehled, historie, místopis.
,

Komerční linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na komerčních linkách MHD Liberec č. 500 a 600. Fotografie jsou seřazeny vždy od terminálu Fügnerova. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Noční linky v Liberci

Výběr fotografií z provozu na nočních linkách liberecké MHD s označením 90-99. Podrobnosti o jednotlivých linkách se dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 30 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 30. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Stráže nad Nisou. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 29 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 29. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Kunratic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 28 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na výletní liberecké lince MHD č. 28. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Radčic. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.
,

Linka 27 v Liberci

Výběr fotografií z provozu na liberecké lince MHD č. 27. Fotografie jsou seřazeny od Fügnerovy do Průmyslové zóny sever. Vše ostatní se o lince dozvíte na stránkách projektu Liberecké linky.