Desatero úspěšného používání internetových seznamek
Používání internetových seznamek se pojí se spoustou nástrah a rizik. Původně jsem toto desatero zamýšlel jako nadsázku, nakonec mi z toho ale vyšel poměrně krutý popis reality.
- Muži lajkují většinu žen a doufají. Ženy se nestíhají probírat srdíčky. Skoro jako v reálném životě.
- Pokud jsou součástí profilu pouze fotky od krku nahoru, je naprosto jasné, jak to bude vypadat od krku dolů.
- Možná více než polovina profilů jsou všelijací devianti, úchylové, chatoví podvodníčci či „masérky“. Mnohdy se to ale dozvíte až na schůzce.
- Možná více než polovina profilů jsou profily fejkové. Slouží buďto jako obsah, který vás má udržet u swipování, nebo třeba jen jako vábnička na instagramové profily různých wannabe influencerek, které o seznámení reálně nemají zájem a možná ani reálně neexistují.
- Popisky a preference nikdo nečte, ale vy si je stejně vyplňte. Náhoda je blbec a teoreticky můžete narazit na člověka, který je zrovna čte. Počítejte ale s tím, že vám stejně budou psát kuřáci i kdybyste měli na profilové fotografii obřím červeným písmem, že hledáte nekuřáka. A že kouří se dozvíte až na třetí schůzce.
- Možná více než polovina propojení vůbec nebude jevit známky chuti k seznámení, přestože vám dala srdíčko. Jednoslovné nebo žádné odpovědi jsou zcela běžné. Bude to zřejmě vycházet z bodů 1 a 4.
- Kdokoli může kohokoli kdykoli zablokovat bez udání důvodu. Stačí k tomu málo. Už jsem o tom psal tady a ještě tady. Pokud nejste nejatraktivnější 1 %, stane se vám to.
- Zajímavé kontakty chodí v chumlech. To znamená, že půl roku vás nebude chtít nikdo a potom deset najednou.
- Profil nejspíš několikrát zrušíte a zase obnovíte. Se seznamkami to nejde, jenže bez nich už taky ne.
- Když vytrváte, vyladíte profil a zaměříte se na svou cílovou skupinu, bude to přes to přese všechno nakonec fungovat ;-).
Ilustrační fotka vytvořena pomocí chatGPT.
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!